Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Úterý 10.12.2019
Nepřítomní učitelé012345678910
Brožíková Hana--..
Fládrová Kateřina..
Hanzlíková IrenaHat-Le--
Krůsová Věra..Tur--Liš..
Kubeš Josef..RmvFoFo--
Merglová Dagmar-
Rybová Zdeňka-KstTa-Fla-....
Soukupová Jana--
Šafránková Ivana..RmvBržPytDr-
Tafat Ivan-
Zdráhalová Milena-
Místnosti mimo provoz012345678910
206AkceAkceAkceAkceAkceAkce
306AkceAkceAkceAkceAkceAkceAkceAkceAkce
314AkceAkceAkceAkceAkceAkceAkceAkceAkce
311AkceAkceAkceAkceAkceAkceAkceAkceAkce
Změny v rozvrzích učitelů:
Brousek Petr5. hodzměna Z4.C(509)
Brožíková Hana1. hodzměna D4.E(119)
3. hodSuplovací pohotovost
4. hodzměna Nj4.B (nj22)+(219)
Dlauhá Lenka1. hodzměna Aj4.B (aj12)(509)
Drahota Jan5. hodspojeno (Šf)Bi2.E (s2)(324)
5. hodzměna Bi2.E (s1)(324)
Fládrová Kateřina5. hodsupl. (RyZ)Aj2.A (aj11)(205)
Fořtová Zdeňka3. hodspojeno (Ku)C2.A (s1)(404)
4. hodspojeno (Ku)C2.A (s2)(404)
6. hodzměna D2.A(217)
Havlíček Tomáš2. hodSuplovací pohotovost
Huclová Naděžda3. hodzměna C4.E(119)
Kostnerová Eva2. hodsupl. (RyZ)Aj3.B (a12)(507)
Krůsová Věra8. hododpadáFy5.E (s1)zrušeno
9. hododpadáFy5.E (s1)zrušeno
1.-6. hod Ped.dohl.-neodčítá se z přesp.
Kubeš Josef8. hodzměna Mnep2.A(218)
1.-6. hod Ped.dohl.-neodčítá se z přesp.
Lehečková Radmila2. hodzměna Aj4.B (aj11)(509)
4. hodsupl. (Han)C2.C(217)
Lišková Petra4. hodzměna Fy4.E(119)
5. hodzměna M8.E (m3)+(107)
5. hodspojeno (Kr)M8.E (m1)+(107)
8. hodzměna Fy3.E(117)
Merglová Dagmar1. hod Ped.dohl.-neodčítá se z přesp.
Pytlík Jaroslav1. hodzměna Fy3.C (s2)(111)
2. hodzměna Fy3.C (s2)(111)
4. hodsupl. (Šf)Fy6.C(317)
Romová Jitka2. hodsupl. (Ku)M3.A (m1)+(211)
2. hodspojeno (Šf)M3.A (m3)+(211)
3. hodzměna Fy2.C(118)
Sejpka Jaroslav2. hodzměna Bi2.A(205)
Soukupová Jana3.-4. hod Ped.dohl.-neodčítá se z přesp.
Šafránková Ivana1.-6. hod Ped.dohl.-neodčítá se z přesp.
Šlajs Zdeněk2. hodzměna Ov4.E(118)
Tafat Ivan3. hodsupl. (RyZ)Aj3.E (aj12)(106)
5. hod Ped.dohl.-neodčítá se z přesp.
Taraba Pavel1. hodzměna Aj1.A (aj12)(317)
Turková Kristýna2. hodsupl. (Kr)Ov2.E(324)
5. hodzměna Aj4.E (aj11)(219)
Zadražilová Alice5. hodzměna Aj4.E (aj12)(220)
Zdráhalová Milena2. hod Ped.dohl.-neodčítá se z přesp.
Změny v rozvrzích tříd:
2.E1. hodCodpadá(Fla)
2. hodOv(324)suplujeTurková Kristýna(Kr)
5. hodBis2(324)spojíDrahota Jan(Šf)
5. hodBis1(324)změnaDrahota Jan
3.E3. hodAjaj12(106)suplujeTafat Ivan(RyZ)
8. hodFy(117)změnaLišková Petra
2.C3. hodFy(118)změnaRomová Jitka
4. hodC(217)suplujeLehečková Radmila(Han)
8. hodDodpadá(Brž)
4.E1. hodD(119)změnaBrožíková Hana
2. hodOv(118)změnaŠlajs Zdeněk
3. hodC(119)změnaHuclová Naděžda
4. hodFy(119)změnaLišková Petra
5. hodAjaj11(219)změnaTurková Kristýna
5. hodAjaj12(220)změnaZadražilová Alice
1.A1. hodAjaj12(317)změnaTaraba Pavel
3.C1. hodFys2(111)změnaPytlík Jaroslav
2. hodFys2(111)změnaPytlík Jaroslav
5.E1. hodModpadá(Kr)
6. hodFyodpadá(Kr)
8. hodFys1odpadá(Kr)
9. hodFys1odpadá(Kr)
2.A1. hodFyodpadá(Ku)
2. hodBi(205)změnaSejpka Jaroslav
3. hodCs1(404)spojíFořtová Zdeňka(Ku)
4. hodCs2(404)spojíFořtová Zdeňka(Ku)
5. hodAjaj11(205)suplujeFládrová Kateřina(RyZ)
6. hodD(217)změnaFořtová Zdeňka
8. hodMnep(218)změnaKubeš Josef
4.C5. hodZ(509)změnaBrousek Petr
3.A2. hodMm1(211)suplujeRomová Jitka(Ku)
2. hodMm3(211)spojíRomová Jitka(Šf)
3.B2. hodAja12(507)suplujeKostnerová Eva(RyZ)
5.C2. hodMm1(211)suplujeRomová Jitka(Ku)
2. hodMm3(211)spojíRomová Jitka(Šf)
4.A1. hodMm1odpadá(Šf)
4. hodNjnj22(219)změnaBrožíková Hana
7. hodKAJ2Aj3odpadá(RyZ)
8. hodKAJ2Aj3odpadá(RyZ)
4.B1. hodAjaj12(509)změnaDlauhá Lenka
2. hodAjaj11(509)změnaLehečková Radmila
4. hodNjnj22(219)změnaBrožíková Hana
5. hodMm3(107)změnaLišková Petra
5. hodMm1(107)spojíLišková Petra(Kr)
7. hodKAJ2Aj3odpadá(RyZ)
8. hodKAJ2Aj3odpadá(RyZ)
6.C1. hodMm1odpadá(Šf)
4. hodFy(317)suplujePytlík Jaroslav(Šf)
7. hodKAJ2Aj3odpadá(RyZ)
8. hodKAJ2Aj3odpadá(RyZ)
8.E5. hodMm3(107)změnaLišková Petra
5. hodMm1(107)spojíLišková Petra(Kr)
7. hodKAJ2Aj3odpadá(RyZ)
8. hodKAJ2Aj3odpadá(RyZ)

Matematická olympiáda - kategorie A. Organizace pí Soukupová. Učebna 206. Dohled: 1. hod. pí Merglová 2. hod. pí Zdráhalová 3.+ 4. hod. pí Soukupová 5.hod. p. Tafat Projektové dny fyziky. Organizace pí Krůsová, pí Šafránková, p. Kubeš. Učebny 306, 311, 314.