Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Úterý 19.2.2019
Nepřítomné třídy12345678910
1.EAkceAkceAkce
4.AAkceAkceAkceAkceAkceAkceAkceAkce
Nepřítomní učitelé12345678910
Adámek AlešSouSou..
Dlauhá Lenka..ZaRmvZaŠpeTa--
Fládrová KateřinaLišLiš-
Chodounská Hana---Za..-....
Pekárová Jitka..Krt--Šsá-....
Skálová Zdeňka--------
Šlajs Zdeněk..Hr....----
Tafat Ivan--Kr
Taraba Pavel..SteDr-..-....
Turková KristýnaSte....KrSou---
Virtová Hana........Jnk---
Místnosti mimo provoz12345678910
106Absc
320OprOprOprOprOprOprOprOpr
Změny v rozvrzích učitelů:
Adámek Aleš4. hodnavíc C2.C(220)
4. hododpadáC2.C (s2)zrušeno
1.-3. hod Ped.dohl.-neodčítá se z přesp.
Borova Hana7. hododpadáKAJ4.A (2Aj5)+
8. hododpadáKAJ4.A (2Aj5)+
Brožíková Hana4. hododpadáNj4.A (nj21)
7. hododpadáKNJ4.A (2Nj1)+
8. hododpadáKNJ4.A (2Nj1)+
Drahota Jan3. hodsupl. (Tar)Bi4.E (aj12)(119)
3. hododpadáBi1.E
Fládrová Kateřina1.-3. hod Ped.dohl.-neodčítá se z přesp.
Hrdinová Irena2. hodsupl. (Šlj)Ov1.C(217)
Chodounská Hana1.-8. hod Ped.dohl.-neodčítá se z přesp.
Janečková Marie5. hodsupl. (Vi)Z5.C(425)
Kostnerová Eva1. hododpadáAj1.E (aj11)
3. hodzměna Nj2.B (nj21)(219)
Krůsová Věra2. hododpadáM1.E
3. hodsupl. (Ta)M3.E(206)
4. hodsupl. (Tur)M1.E(324)
Kratochvílová Hana2. hodspojeno (Pkr)Aj2.B (a11)(120)
2. hodzměna Aj2.B (a12)(120)
7. hododpadáKAJ4.A (2Aj3)+
8. hododpadáKAJ4.A (2Aj3)+
Lehečková Radmila2. hodzměna Aj2.C (a11)(509)
7. hododpadáKAJ4.A (2Aj4)+
8. hododpadáKAJ4.A (2Aj4)+
Lišková Petra1. hodspojeno (Fla)M2.E (s1)(106)
1. hodzměna M2.E (s2)(106)
2. hodspojeno (Fla)M2.E (s2)(106)
2. hodzměna M2.E (s1)(106)
3. hodzměna M8.E (m3)+(106)
Pekárová Jitka1.-8. hod Ped.dohl.-neodčítá se z přesp.
Pytlík Jaroslav3. hodnavíc M2.C(220)
3. hododpadáM2.C (s2)zrušeno
4. hododpadáM2.C (s1)zrušeno
5. hododpadáM4.A (m1)+
Radová Hana5. hododpadáM4.A (m3)+
Riegerová Jana4. hodzměna C8.E(211)
5. hodzměna C8.E(211)
Romová Jitka3. hodsupl. (Dl)Fy3.B (aj12)(105)
Rybová Zdeňka2. hododpadáAj4.A (aj12)
3. hododpadáAj4.A (aj12)
Skálová Zdeňka1.-8. hod Ped.dohl.-neodčítá se z přesp.
Soukupová Jana1. hodspojeno (Ad)M5.E (s1)(319)
1. hodzměna M5.E (s2)(319)
2. hodspojeno (Ad)M5.E (s2)(319)
2. hodzměna M5.E (s1)(319)
5. hodsupl. (Tur)M5.E (aj11)(319)
Stehlíková Monika1. hodspojeno (Tur)C4.B (aj11)(318)
1. hodzměna C4.B (aj12)(318)
2. hodspojeno (Tar)C4.B (aj12)(318)
2. hodzměna C4.B (aj11)(318)
Šimána Josef1. hododpadáZsv4.A
7. hododpadáSVS4.A (2SV)+
8. hododpadáSVS4.A (2SV)+
Šlajs Zdeněk1.-8. hod Ped.dohl.-neodčítá se z přesp.
Špetová Martina5. hodSuplovací pohotovost
Šustrová Jana4. hododpadáNj4.A (nj22)+
5. hodsupl. (Pkr)Nj3.A (nj21)(117)
Tafat Ivan6. hodsupl. (Dl)Z1.A (aj12)(106)
Vrbíková Olga5. hodpřesun <<Ch7.E (s1)(220)z 7. hod
6. hodpřesun <<Ch7.E (s1)(220)z 8. hod
7. hodpřesun >>Ch7.E (s1)na 5. hod
8. hodpřesun >>Ch7.E (s1)na 6. hod
Zadražilová Alice1. hododpadáAj1.E (aj12)
2. hodspojeno (Dl)Aj6.C (aj12)(402)
4. hodsupl. (Chod)Aj4.C (aj11)(218)
4. hodspojeno (Dl)Aj4.C (aj12)(218)
Zdráhalová Milena5. hododpadáM4.A (m2)+
Změny v rozvrzích tříd:
1.E4. hodM(324)suplujeKrůsová Věra(Tur)
1.-3. hod Jiná akce
2.E1. hodMs1(106)spojíLišková Petra(Fla)
1. hodMs2(106)změnaLišková Petra
2. hodMs2(106)spojíLišková Petra(Fla)
2. hodMs1(106)změnaLišková Petra
1.C2. hodOv(217)suplujeHrdinová Irena(Šlj)
3.E3. hodM(206)suplujeKrůsová Věra(Ta)
2.C2. hodAja11(509)změnaLehečková Radmila
3. hodM(220)navícPytlík Jaroslav
3. hodCs1odpadá(Ad)
3. hodMs2odpadá(Pyt)
4. hodC(220)navícAdámek Aleš
4. hodCs2odpadá(Ad)
4. hodMs1odpadá(Pyt)
4.E3. hodBiaj12(119)suplujeDrahota Jan(Tar)
1.A6. hodZaj12(106)suplujeTafat Ivan(Dl)
1.B1. hodZsvodpadá(Šlj)
5.E1. hodMs1(319)spojíSoukupová Jana(Ad)
1. hodMs2(319)změnaSoukupová Jana
2. hodMs2(319)spojíSoukupová Jana(Ad)
2. hodMs1(319)změnaSoukupová Jana
5. hodMaj11(319)suplujeSoukupová Jana(Tur)
2.B2. hodAja11(120)spojíKratochvílová Hana(Pkr)
2. hodAja12(120)změnaKratochvílová Hana
3. hodNjnj21(219)změnaKostnerová Eva
4.C4. hodAjaj11(218)suplujeZadražilová Alice(Chod)
4. hodAjaj12(218)spojíZadražilová Alice(Dl)
6.E1. hodTvtvdodpadá(Vi)
2. hodTvtvdodpadá(Vi)
3.A1. hodAjaj12odpadá(Dl)
5. hodNjnj21(117)suplujeŠustrová Jana(Pkr)
3.B3. hodFyaj12(105)suplujeRomová Jitka(Dl)
5.C3. hodTvtvZ2odpadá(Šlj)
3. hodTvtvZ3odpadá(Vi)
4. hodTvtvZ2odpadá(Šlj)
4. hodTvtvZ3odpadá(Vi)
5. hodZ(425)suplujeJanečková Marie(Vi)
7.E3. hodTvtvZ2odpadá(Šlj)
3. hodTvtvZ3odpadá(Vi)
4. hodTvtvZ2odpadá(Šlj)
4. hodTvtvZ3odpadá(Vi)
5. hodChs1(220)přesun <<Vrbíková Olgaz 7. hod
5. hodAjaj11odpadá(Chod)
5. hodAjaj12odpadá(Tar)
6. hodChs1(220)přesun <<Vrbíková Olgaz 8. hod
7. hodChs1přesun >>na 5. hod
8. hodChs1přesun >>na 6. hod
4.A7. hodKAJ2Aj1odpadá(Tar)
7. hodKAJ2Aj2odpadá(Chod)
7. hodKNJ2Nj2odpadá(Pkr)
8. hodKAJ2Aj1odpadá(Tar)
8. hodKAJ2Aj2odpadá(Chod)
8. hodKNJ2Nj2odpadá(Pkr)
1.-8. hod Jiná akce
4.B1. hodCaj11(318)spojíStehlíková Monika(Tur)
1. hodCaj12(318)změnaStehlíková Monika
2. hodCaj12(318)spojíStehlíková Monika(Tar)
2. hodCaj11(318)změnaStehlíková Monika
3. hodMm3(106)změnaLišková Petra
7. hodKAJ2Aj2odpadá(Chod)
7. hodKNJ2Nj2odpadá(Pkr)
8. hodKAJ2Aj2odpadá(Chod)
8. hodKNJ2Nj2odpadá(Pkr)
6.C2. hodAjaj12(402)spojíZadražilová Alice(Dl)
3. hodTvtvZ2odpadá(Šlj)
3. hodTvtvZ3odpadá(Vi)
4. hodTvtvZ2odpadá(Šlj)
4. hodTvtvZ3odpadá(Vi)
7. hodKAJ2Aj1odpadá(Tar)
7. hodKAJ2Aj2odpadá(Chod)
7. hodKNJ2Nj2odpadá(Pkr)
8. hodKAJ2Aj1odpadá(Tar)
8. hodKAJ2Aj2odpadá(Chod)
8. hodKNJ2Nj2odpadá(Pkr)
8.E1. hodAjaj11odpadá(Tar)
1. hodAjaj12odpadá(Pkr)
3. hodMm3(106)změnaLišková Petra
4. hodC(211)změnaRiegerová Jana
5. hodC(211)změnaRiegerová Jana
7. hodKAJ2Aj1odpadá(Tar)
7. hodKAJ2Aj2odpadá(Chod)
7. hodKNJ2Nj2odpadá(Pkr)
8. hodKAJ2Aj1odpadá(Tar)
8. hodKAJ2Aj2odpadá(Chod)
8. hodKNJ2Nj2odpadá(Pkr)
Pedagogický dohled u třídy:
1.E, 1.-3.hod - Fládrová Kateřina
4.A, 1.-8.hod - Skálová Zdeňka

1.E : 1. až 3. hod. divadlo. Dohled pí Fládrová, p. Adámek. 4.A : exkurze. Dohled pí Skálová.