Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Pondělí 21.10.2019
Nepřítomné třídy12345678910
1.AAkceAkceAkceAkceAkceAkceAkceAkce
1.BAkceAkceAkceAkceAkceAkceAkceAkce
Nepřítomní učitelé12345678910
Dlauhá LenkaMeŠsáŠlj-Brž---
Kubeš Josef-----
Kučera Pavel....--....-..-
Pěchouček Milan..........----
Picková Barbora-....-..-....-
Rybová Zdeňka---
Soukupová JanaRgRgPytZd-..---
Šafránková Ivana----KuLiš---
Špetová Martina....-HaoHao-......
Vaňková MarieSimZa..---
Virtová Hana....-Br--....-
Místnosti mimo provoz12345678910
105OprOprOprOprOprOprOprOprOprOpr
120Absc
Změny v rozvrzích učitelů:
Borova Hana5. hododpadáAj1.A (aj11)
Boudová Šárka4. hododpadáNj1.A (nj21)
6. hodpřesun <<TH2.C(217)z 24.10. 8. hod
Brousek Petr1. hodzměna Z5.E(509)
4. hodsupl. (Vi)Z1.E(320)
Brožíková Hana4. hododpadáNj1.B (nj21)
5. hodsupl. (Dl)Aj2.A (aj12)(306)
Havlíček Oldřich2. hododpadáTv1.B (tvh)
3. hododpadáTv1.B (tvh)
4. hodsupl. (Špe)Tv2.E (tvd)(TL)
5. hodsupl. (Špe)Tv2.E (tvd)(TL)
Havlíček Tomáš2. hodpřesun <<Fy4.B(205)z 25.10. 7. hod
5. hododpadáFy1.B
Hrdinová Irena5. hodpřesun <<D3.B(120)z 8. hod
8. hodpřesun >>D3.Bna 5. hod
Huclová Naděžda6. hodpřesun <<TH3.B(120)z 24.10. 8. hod
Kubeš Josef5. hodspojeno (Šf)M3.A (m3)+(317)
Kučera Pavel1.-9. hod Ped.dohl.-neodčítá se z přesp.
Lišková Petra2. hodpřesun <<Fy3.E(106)z 22.10. 8. hod
6. hodsupl. (Šf)Fy2.E(324)
6. hododpadáMnep1.B
Merglová Dagmar1. hodsupl. (Dl)Aj2.B (aj12)(111)
Nováková Sylva4. hododpadáFj1.B (fj)+
Pěchouček Milan1.-9. hod Ped.dohl.-neodčítá se z přesp.
Picková Barbora1.-9. hod Ped.dohl.-neodčítá se z přesp.
Pytlík Jaroslav3. hodsupl. (Sou)Inf6.E (s1)(412)
Riegerová Jana1. hodspojeno (Sou)C6.E (s1)(319)
2. hodspojeno (Sou)C6.E (s2)(319)
3. hodzměna C4.A(119)
Romová Jitka3. hodpřesun <<TH1.E(320)z 8. hod
8. hodpřesun >>TH1.Ena 3. hod
Sejpka Jaroslav8. hodzměna Bi4.A(218)
Simočková Jitka1. hodSuplovací pohotovost
1. hododpadáD1.B
Soukupová Jana1.-9. hod Ped.dohl.-neodčítá se z přesp.
Šafránková Ivana1.-9. hod Ped.dohl.-neodčítá se z přesp.
Šimána Josef1. hodzměna Rj4.B (rj2)+(107)
Šlajs Zdeněk3. hodsupl. (Dl)Aj4.B (aj12)(111)
Špetová Martina1.-9. hod Ped.dohl.-neodčítá se z přesp.
Šustrová Jana2. hodsupl. (Dl)Aj4.A (aj12)(317)
4. hododpadáNj1.B (nj22)+
Tafat Ivan4. hodzměna Mcv6.C (1Mc4)+(218)
5. hodzměna Mcv6.C (1Mc4)+(218)
Taraba Pavel5. hododpadáAj1.A (aj12)
Turková Kristýna8. hododpadáZsv1.A
Virtová Hana1.-9. hod Ped.dohl.-neodčítá se z přesp.
Vrbíková Olga2. hodSuplovací pohotovost
2. hododpadáCh1.A (s2)
3. hododpadáCh1.A (s2)
Zadražilová Alice2. hodsupl. (Va)C1.E(320)
Zdráhalová Milena4. hodsupl. (Sou)Ch6.E (s1)(107)
Změny v rozvrzích tříd:
1.E2. hodC(320)suplujeZadražilová Alice(Va)
3. hodTH(320)přesun <<Romová Jitkaz 8. hod
3. hodVvodpadá(Va)
4. hodZ(320)suplujeBrousek Petr(Vi)
8. hodTHpřesun >>na 3. hod
2.E4. hodTvtvd(TL)suplujeHavlíček Oldřich(Špe)
5. hodTvtvd(TL)suplujeHavlíček Oldřich(Špe)
6. hodFy(324)suplujeLišková Petra(Šf)
3.E1. hodChs1odpadá(Kč)
2. hodFy(106)přesun <<Lišková Petraz 22.10. 8. hod
2. hodBiodpadá(Kč)
2.C1. hodInfinf1odpadá(Špe)
2. hodInfinf1odpadá(Špe)
6. hodTH(217)přesun <<Boudová Šárkaz 24.10. 8. hod
6. hodModpadá(Sou)
1.A1.-8. hod Jiná akce
1.B1.-8. hod Jiná akce
5.E1. hodZ(509)změnaBrousek Petr
8. hodBiodpadá(Kč)
9. hodTHodpadá(Špe)
2.A5. hodAjaj12(306)suplujeBrožíková Hana(Dl)
2.B1. hodAjaj12(111)suplujeMerglová Dagmar(Dl)
6.E1. hodCs1(319)spojíRiegerová Jana(Sou)
2. hodCs2(319)spojíRiegerová Jana(Sou)
3. hodInfs1(412)suplujePytlík Jaroslav(Sou)
4. hodChs1(107)suplujeZdráhalová Milena(Sou)
3.A5. hodMm3(317)spojíKubeš Josef(Šf)
7. hodTvtvL2odpadá(Špe)
7. hodTvtvL4odpadá(Pic)
8. hodTvtvL2odpadá(Špe)
8. hodTvtvL4odpadá(Pic)
3.B5. hodD(120)přesun <<Hrdinová Irenaz 8. hod
5. hodBiodpadá(Kč)
6. hodTH(120)přesun <<Huclová Naděždaz 24.10. 8. hod
7. hodZodpadá(Vi)
8. hodDpřesun >>na 5. hod
5.C1. hodZodpadá(Vi)
5. hodMm3(317)spojíKubeš Josef(Šf)
7. hodTvtvL2odpadá(Špe)
7. hodTvtvL4odpadá(Pic)
8. hodTvtvL2odpadá(Špe)
8. hodTvtvL4odpadá(Pic)
4.A1. hodRjrj2(107)změnaŠimána Josef
2. hodAjaj12(317)suplujeŠustrová Jana(Dl)
3. hodC(119)změnaRiegerová Jana
4. hodMcv1Mc4(218)změnaTafat Ivan
4. hodMcv1Mc3odpadá(Pě)
5. hodMcv1Mc4(218)změnaTafat Ivan
5. hodMcv1Mc3odpadá(Pě)
8. hodBi(218)změnaSejpka Jaroslav
4.B1. hodRjrj2(107)změnaŠimána Josef
2. hodFy(205)přesun <<Havlíček Tomášz 25.10. 7. hod
2. hodZodpadá(Vi)
3. hodAjaj12(111)suplujeŠlajs Zdeněk(Dl)
6.C4. hodMcv1Mc4(218)změnaTafat Ivan
5. hodMcv1Mc4(218)změnaTafat Ivan
7. hodTvtvL2odpadá(Špe)
7. hodTvtvL4odpadá(Pic)
8. hodTvtvL2odpadá(Špe)
8. hodTvtvL4odpadá(Pic)
Pedagogický dohled u třídy:
1.A, 1.-8.hod - Kučera Pavel
1.B, 1.-8.hod - Šafránková Ivana

21. - 23.10. : 1.A + 1.B Adaptační kurz. Dohled: pí Šafránková, pí Picková, pí Soukupová, pí Virtová, pí Špetová, p. Kučera, p. Pěchouček, pí Polanová. Žáci 1.A, kteří se nezúčastní, se vyučují společně se třídou 3.C. Žáci 1.B, kteří se nezúčastní, se vyučují společně se třídou 5.E. Aula 18:00 - 20:00 : Akce Lidového bytového družstva Plzeň.