Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23
v
v

Změny v rozvrhu Monday 22. 4.

Nepřítomné třídy 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
3.C Akce Akce Akce Akce Akce Akce Zruš
Nepřítomní učitelé 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Adámek Aleš .. Sim
Drahota Jan Gl .. Hat Hat Fo -
Hanzlíková Irena .. - .. - - - - -
Havlíček Oldřich .. .. - - .. - .. ..
Jírovcová Kateřina - Ta .. - .. - .. ..
Nováková Sylva - - Wgá Stch Tre - - -
Pekárová Jitka - -
Sejpka Jaroslav -
Slupská Silvie .. .. - - .. Sej - -
Špetová Martina - Pyt Hl Sg Ku - .. ..
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů
Adámek Aleš
3 odpadá D 3.C
Boudová Šárka
1 odpadá Hv 3.C (hv)
2 odpadá Hv 3.C (hv)
Drahota Jan
8 navíc Ch 5.E (s2) 116
8 odpadá Ch 5.E (s1) zrušeno
9 navíc Ch 5.E (s2) 116
9 odpadá Ch 5.E (s1) zrušeno
3. les., 1. les., 5. les., 2. les., 4. les., 6. les.Ped.dohl.-neodčítá se z přesp.
Fořtová Zdeňka
5 supl. (Dr) C 6.C 205
Glazer Alois
1 Suplovací pohotovost  
Havlíček Tomáš
3 změna Fy 1.B (s1) 220
3 spojeno (Dr) Fy 1.B (s2) 220
4 změna Fy 1.B (s1) 220
4 spojeno (Dr) Fy 1.B (s2) 220
8 odpadá Fy 3.C
Hložek Filip
3 supl. (Špe) Inf 2.E (s2) 320
Huclová Naděžda
4 odpadá C 3.C
Knapp Jan
1 přesun >> Zsv 5.E na 2. hod
2 přesun << Zsv 5.E 105 z 1. hod
Krůsová Věra
5 přesun << TH 4.E 117 z 26.4. 8. hod
Krušina Václav
3 přesun << TH 5.E 105 z 23.4. 9. hod
Kubeš Josef
5 supl. (Špe) Inf 6.E (s2) 324
Pekárová Jitka
5 změna Nj 3.C (nj22)+
Pytlík Jaroslav
2 supl. (Špe) Inf 3.E (s2) 319
6 odpadá M 3.C
Riegerová Jana
5 přesun << TH 5.C 318 z 23.4. 9. hod
Rybová Veronika
5 odpadá Nj 3.C (nj21)
Sejpka Jaroslav
6 supl. (Slá) Bi 1.C 320
Siegr Jiří
4 supl. (Špe) Inf 6.E (s2) 218
Simočková Jitka
1 změna D 3.E 509
2 supl. (Ad) D 2.B 219
6 navíc Ov 3.E (s2) 218
6 odpadá Ov 3.E (s1) zrušeno
Stachová Jana
4 spojeno (Nvá) Nj 4.E (fj)+ 117
Štěpánková Jitka
8 navíc Bi 4.C (s1) 216
8 odpadá Bi 4.C (s2) zrušeno
9 navíc Bi 4.C (s1) 216
9 odpadá Bi 4.C (s2) zrušeno
Tafat Ivan
2 supl. (Jrá) Aj 2.E (aj1) 217
7 odpadá TH 8.E zrušeno
Trefná Alice
5 supl. (Nvá) Fj 5.E (fj)+ 219
Vaňková Marie
1 odpadá Vv 3.C (vv)
2 odpadá Vv 3.C (vv)
Wagnerová Marina
3 spojeno (Nvá) Nj 2.B (fj)+ 306
Změny v rozvrzích tříd
2.E
2 Aj aj1 217 supluje Ta (Jrá)
3 Inf s2 320 supluje Hl (Špe)
1.C
6 Bi 320 supluje Sej (Slá)
3.E
1 D 509 změna Sim
2 Inf s2 319 supluje Pyt (Špe)
6 Ov s2 218 navíc Sim
6 Ov s1 odpadá (Sim)
2.C
4 Nj fj 117 spojí Stch (Nvá)
4.E
4 Nj fj 117 spojí Stch (Nvá)
5 TH 117 přesun << Kr z 26.4. 8. hod
5 Bi odpadá (Slá)
1.B
3 Fy s1 220 změna Hat
3 Fy s2 220 spojí Hat (Dr)
4 Fy s1 220 změna Hat
4 Fy s2 220 spojí Hat (Dr)
3.C
5 Fj fj 219 supluje Tre (Nvá)
5. les., 1. les., 6. les., 4. les., 3. les., 2. les. Jiná akce
8. les. Zrušeno
5.E
1 Zsv přesun >> na 22.4. 2. hod
2 Zsv 105 přesun << Kn z 1. hod
2 Ch odpadá (Dr)
3 TH 105 přesun << z 23.4. 9. hod
3 C odpadá (Han)
5 Fj fj 219 supluje Tre (Nvá)
8 Ch s2 116 navíc Dr
8 Ch s1 odpadá (Dr)
9 Ch s2 116 navíc Dr
9 Ch s1 odpadá (Dr)
2.A
1 Tv tvd odpadá (Slá)
2 Tv tvd odpadá (Slá)
3 Nj fj 306 spojí Wgá (Nvá)
8 Aj aj1 odpadá (Jrá)
2.B
2 D 219 supluje Sim (Ad)
3 Nj fj 306 spojí Wgá (Nvá)
4.C
1 Tv tvh odpadá (Hao)
2 Tv tvh odpadá (Hao)
8 Bi s1 216 navíc Špá
8 Bi s2 odpadá (Špá)
9 Bi s1 216 navíc Špá
9 Bi s2 odpadá (Špá)
6.E
4 Inf s2 218 supluje Sg (Špe)
5 Inf s2 324 supluje Ku (Špe)
3.A
1 C odpadá (Ad)
7 Tv tvZ6 odpadá (Špe)
7 Tv tvZ4 odpadá (Hao)
8 Tv tvZ6 odpadá (Špe)
8 Tv tvZ4 odpadá (Hao)
5.C
5 TH 318 přesun << Rg z 23.4. 9. hod
5 Bi odpadá (Hao)
7 Tv tvZ6 odpadá (Špe)
7 Tv tvZ4 odpadá (Hao)
8 Tv tvZ6 odpadá (Špe)
8 Tv tvZ4 odpadá (Hao)
4.A
1 C odpadá (Han)
6.C
5 C 205 supluje Fo (Dr)
7 Tv tvZ6 odpadá (Špe)
7 Tv tvZ4 odpadá (Hao)
8 Tv tvZ6 odpadá (Špe)
8 Tv tvZ4 odpadá (Hao)
8.E
5 Aj aj11 odpadá (Jrá)
7 TH odpadá (Ta)
Pedagogický dohled u třídy:
3.C
Hodina: 1. - 6. les., Učitel: Drahota Jan

3.C Akce. Dohled p. Drahota.